BİZDEN HABERLER

Meslek içi Eğitim

 

 

Akıllı Bina, Kavram ve Teknolojileri Eğitimi 

1 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 18.00 da Yalova Temsilciliğimizde Elektrik Elektronik Mühendisi Ahmet Tevfik ERGÜVEN tarafından, Akıllı Bina, Kavram ve Teknolojileri ve Örnek Uygulamaları içerikli Akıllı Bina Uygulamaları Seminerine katıldık.

103142_17_45_010

 

 

Yangın Algılama ve Uyarma Sistemleri Eğitimi 

26 Mart 2014 Çarşamba günü saat 17.00 da Yalova İl Temsilciliğimizde Elk. Müh. Burak ÖZGEN tarafından, Yönetmelikler ve standartlar,Yangın algılama ve uyarma sistemlerinin amaçları,Yangın algılama ve uyarma sistemlerini oluşturan ekipmanlar,Cihazların seçimi, yerleşimi ve tesisi,Yangın bölgelerinin oluşturulması esasları, (konvansiyonel sistemler için),Yangın çevrimlerinin oluşturulması içerikli YANGIN ALGILAMA VE UYARI SİSTEMLERİ seminerine katıldık.

 

 

Jeneratör Projelendirme Bakım ve Uygulamaları Eğitimi

26 Şubat 2014 Çarşamba günü Yalova Temsilciliğimizde Süleyman Topçu`nun konuşmacı olarak katıldığı Tesislerde Jeneratör güç tespitnin yapılması, Jeneratörlerin projelendirilmesi, Senkronize sistem uygulamaları konularının işlendiği “ Jeneratör Projelendirme Bakım ve Uygulamaları” Seminerine katıldık.

 

 

 “Elektrik Makinalarında Bakım ve Onarım Eğitimi 

 20 Aralık 2013 Cuma günü Yalova İl Temsilciliğimizde Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ tarafından verilen Elektrik Makinaları Bakım ve Onarımı seminerine katıldık.

 

71014_16_01_411

 

 

Yangın Algılama ve Uyarma Sistemleri Eğitimi 

27-28-29 Ocak 2012 tarihleri arasında Yalova İl Temsilciliğimizde 11 Üyemizin katılımıyla Yangın Algılama ve Uyarma Sistemleri (MİSEM) Eğitimine katıldık.

yangın_15_22

 

 

 

  Ledli Aydınlatmanın Avantajları Eğitimi 

20 Ekim 2011 Perşembe günü EMO Yalova İl Temsilciliğimizde Led ve Ledli Aydınlatmanın Avantajları konu başlıklı eğitim Elektrik Mühendisi Çetin KARAKAYA tarafından verildi.

led 33

 

Enerji Kimlik Belgesi Eğitimi   17-18-19 Şubat 2011 tarihlerin de EMO Bursa Şubesi Yalovaİl Temsilciliğinde verildi. Yalovalı Farklı meslek dallarındaki Mühendislere açık olan eğitim. Şubemiz Test Mühendisi Mustafa UĞUREL tarafından verildi. 

 

suheyla001

 

suheyla003

 

 

Yıldırımdan Korunma Semineri 

15 ocak 2011 cumartesi günü  Elektrik mühendisler Odası Bursa Şubesi Seminer Salonunda  Yıldırımdan Korunma Semineri İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlilerinden Prof. Dr. Özcan Kalenderli tarafından verildi. 

yıldırım_54

 

 

Teksan firmasından  Jeneratör Projelendirme Eğitimi 

20 Ağustos 2010 Cuma günü Elektrik mühendisler Odası Bursa Şubesi Seminer Salonunda Teksan Jeneratör Firması  tarafından verilen eğitimde  Jeneratör Projelendirme ve İşletme konuları işlendi.

teksan jeneratör

 

 

Yeni nesil Reaktif Güç Röleleri ve Kompanzasyon Eğitimi

 15.07.2010 Perşembe günü ALMİRA OTEL’ de KAEL ELEKTRONİK firması ile birlikte Yeni nesil Reaktif Güç Röleleri ve Kompanzasyon konulu seminer düzenlendi. KAEL ELEKTRONİK firması temsilcilerinin ürün tanıtımı yaptığı seminer sonrası meslektaşlarımız soru cevap şeklinde kompanzasyon konusunu tartışarak deneyimlerini paylaştı.

kael _22

Copyright © 2014 Yalova Eser Mühendislik
Her Hakkı Saklıdır.